MagNA Lyser Cihazı hücrelerin veya diğer her türlü biyolojik materyalin parçalanması ve homojenize edilmesinde kullanılan tezgahüstü bir homojenizatördür. Nukleik asitlerin ve proteinlerin, ekstraksiyonu purifikasyonu veya analizi öncesinde numunelerin homojenize edilmesini sağlayarak takip eden basamaklarda yapılacak işlemleri kolaylaştırır. MagNA Lyser cihazı, “MagNA Lyser Green Beads” tüpleriyle birlikte kullanılır. “MagNA Lyser Green Beads” tüpleri içinde seramik boncukların bulunduğu kullanıma hazır tüplerdir.

MagNA Lyser rotoruna yüklenen tüplerin içindeki numuneler, cihazın çalışma sırasında yaptığı osilasyon hareketi ile parçalanarak homojen hale getirilir. Farklı süre ve hız bilgilerinin cihaza girilmesiyle, farklı materyallerden etkin bir homojenizasyon yapmak mümkündür. MagNA Lyser ile ilgili daha detaylı bilgi almak için; info@elipsltd.com adresine ulaşabilirsiniz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×