Cobas® 4800 sistemi bir bütün halinde (örnek hazırlığı, PCR ve yazılım) valide edilmiş olup, vücut dışı tanı amaçlı çalışmalar için CE-IVD belgesine sahiptir. Bu durum kit prospektüsünde de gösterilmektedir. Sistem, uluslararası geçerli PCR lisanslarına sahiptir. Cobas® 4800 Real-Time PCR teknolojisi ile çalışmakta ve yüksek performansta amplifikasyon ve deteksiyon yapabilmektedir. Cihaz homojen ısı dağılımı sağlayabilen 96 kuyucuklu blok ile çalışmalıdır.

Cihaz ile BRAF, KRAS ve EGFR gibi onkolojik parametrelerde mutasyon taraması yapılabilmektedir. Sistem kapalı bir formatta çalışmakta ve sonuçlar, cihazla birlikte verilen yazılım (SW) sayesinde kullanıcı müdahalesine gerek duyulmadan otomatik olarak raporlanabilmektedir. Cobas® 4800 ile ilgili daha detaylı bilgi almak için; info@elipsltd.com adresine ulaşabilirsiniz.


Sık sorulan sorular;

  • Ürün kataloglarını neden indiremiyorum?
  • Ürün katalogları hızlı erişim sağlamanız için online olarak sunulmaktadır. Talep ettiğiniz katalogların tümünü mail aracılığı ile bizden edinebilirsiniz.

  • Aradığım laboratuvar cihazı ya da sarf malzemelerini sitenizde bulamadım.
  • Sitemizin altyapısı güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Aradığınız ürün sitemizde görünmüyorsa bizden mail aracılığı ile istediğiniz ürün bilgisini talep edebilirsiniz.

  • Sitenizi neden görüntüleyemiyorum?
  • İnternet sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güncellenmiştir. Sayfaları görüntüleyebilmek için Firefox ya da Chrome tarayıcılarına sahip olmanız gerekmektedir.

Adınız ve Soyadınız:


Telefon Numaranız:


E-Mail Adresiniz:Mesajınız:


×